jak čas běží ROK 2013, 2014


4.8. Byť jsou prázdniny, tak je Míša jede naplno. V neděli návrat ze třídenní vody (podruhé na Vltavě kolem Krumlova) a teď už v zápřahu a přípravě na další ročník závodu Kolo Pro. Kdo by ho chtěl podpořit, tak závod proběhne 23.8. v Chrudimi. Jinak už je netrpělivý na led na Chrudimském stadionu a na své sledgové tréningy. Hokejovou pauzu si vyplňuje suchou přípravou ve výstroji na zemi, kde ho zdárně doplňuje sestřička Eliška. Krom toho se podařilo i připravit možnost podpory na léčbu ve formě prodeje triček (podrobnosti na Facebooku nebo tel). Více doplníme jen co bude trochu více času - tatínek je v jednom kole a nestíhá.....

18.7. Tak máme za sebou prvních 14dní prázdnin a Míša další pobyt v Piešťanech. !!! DĚKUJEME VŠEM KTEŘÍ POMOHLI VE STŘÁDÁNÍ POTŘEBNÉ ČÁSTKY NA POBYT !!! 14dní plné dřiny a procedur měl za výsledek povolení rukou v rotačních pohybech a posílení trupu. Míša se cítí jistěji ve vysokém kleku a moc ho bavil nácvik chůze. Míša zde poznal i nové kamarády a celých 14dní si náramně užil, počasí bylo rovněž nakloněno a na závěr se pobyt protáhl o výlet do Kežmarku, Michalovců a Brestova u Humenného za příbuzenstvem. Moc děkujeme Viky a jejímu týmu za cvíčo a všem za profesionální přístup. Už šetříme na další rok. Možná to bude znít divně, ale za těch sto tisíc to stojí ........ fotek je asi třista tak jen drobný výběr (cvíčo, trenažer koníka, výlety a i příprava do školy probíhala) ....


 

14.6. Rok s rokem se sešel a jsou tu další Chrastecké čtyřkolky (Memoriál Honzy Kašpara) a Míšův druhý start. Vloni 4 z 5 a letos první místo (ze tří) a vysněný pohár.
12.6. Míša absolvoval své první atletické závody. Přesněji řečeno si vyzkoušel 60m na vozíku a hod míčkem. V obojím si po statečném výkonu stanovil své osobní rekordy, které může v budoucnu a tréningem vylepšovat. Závody mu zpetřil jeho miláček Tomáš Kvoch a byli zde i další naši borci - Olda Jelínek (monoski) a Jarda Petrouš (hod diskem)
1
6.6. Míša nemohl chybět na MS inline hokeji, který se konal v Pardubicích. Přes všechnu snahu ve fandění naši skončili na 5 místě. 
Kromě povzbuzování stihl i foto s Hanou Ježkovou, kde si obtěžkal mikrofon, pak foto s (pro nás trochu kokosy na ledu) Brazilskou hokejovou reprezentací a na závěr trochu smutné foto s Chrisem Terrym  - nejlepším střelcem Kanady (proč smutné dal nám rozhodující nájezd), ale kompenzoval to podepsanou hokejkou tak mu trochu odpuštěno :o)))) Jinak Chris je s dvěma RR neplést s taťkou ten má v přezdívce jen jedno :o))))) 

31.5. Tak dneska jsme zažili trochu hektický den. 
Ráno jsem vystupoval na dětském jarmarku s představením jak dědek táhl řepu, pak jsme s petrklíčem zazpívali pár písniček a potom už rychle do auta a tradá na Sněžku za mým kamarádem Péťou. Díky taťkovi jsme předběhli asi milion Němců a pak už frčeli lanovkou na kopec. Tam jsme se potkali s Péťou a po chvíli (byla tam docela zima) jsme sjeli zpátky dolů si užívat atrakcí jeho benefiční akce. Bylo to moc krásné a setkal jsem se tam s lidičkama co mají obrovské srdce a není jim lhostejný osud jiných, by%t vlastní si s nimi nemile taky pohrál. 


27.5. Desátý titul pro Chrudim. Dneska byl nervy drásající zápas o titul Futsal extraligy a Erapack i potřetí porazil Teplice a po desáté mohli zvednou pohár nad hlavu a já u toho nemohl chybět. O přestávce jsem si mohl sáhnout na pohár ale taťka říkal že se to nedělá, že to přináší smůlu, tak jsem to neudělal a Chrudim otočila zápas a vyhrála. A k tomu jsem ta měl Tomáše Kvocha (parťáka jak má být)

14.5. Dneska se Míša zúčastnil suprového koncertu skupiny The Tap Tap (v Hradci Králové). Jsou to úžasní lidé s obrovským množstvím optimismu a pozitivní energie. Určitě přidám i foto.


17.4. Míšovo autíno změnilo svoji tvář. Jinak tuto sobotu se Míša zúčastní Pardubického Půlmaratonu, kde ve speciálním vozíků "kozlíku" absolvuje s běžci půlku tratě. Už se rovněž moc těší na kluky na handbikách. Minulý týden si užil rozlučku se sezonou s Pardubickými hokejisty. Byť počasí nebylo nejlepší, tak si Míša akci moc užil. Foto přidáno do složky hokej je mé vše.


12.3. Tak Míša má za sebou další pobyt v Ostravských Klimkovicích, který byl zejména zaměřen na navyklé zlozvyky (uklánění hlavy, špatné držení trupu, uvolnění zápěstí). Dostal pořádně do těla a čtyři týdny utekly jako voda. Teď nás bude čekat čtvrt rok lékařských kontrol (zejména kyčle, oči a opět neurologie) a pak hurá na Slovensko do Piešťan, na které se již podařilo naspořit.

Letošní zima nám umožnila vyzkoušet monoski, avšak na druhou, běžkařskou vychytávku bohužel nedošlo - taťka to zkusí upravit na letní verzi, tak aby se dalo procvičovat stabilitu a ruce jako při zimním sledgy. Tak uvidíme, co z toho vzejde .......

11.1. Tatínek Míšovi udělal velkou radost - nechal mu vyrobit jeho vlastní monoski a celý víkend brousili svah v Hlinsku. Bylo to nádherné (viz foto-jako každý kluk)

Tak tu máme rok 2014 a my bychom chtěl moc a moc poděkovat všem co Míšovi pomáhají změnit osud - jste skvělí a Míša slibuje, že bude bojovat dál a my s ním (i když to vloni vyšlo skoro na 250tis a prostředky se tenčí) nevzdáme to.......

info pro všechny víčkosběrače - stále pokračujem - a děkuji


14.12. - Přidáno pár fotek do sektoru hokej a kluk jako ostatní - info z lázní se dává dokupy

8.12. - Tak se po delší době našla chvilka na aktuality. Tou první je, že dneska je to přesně 7let co Míša vykoukl na svět. Strašně to letí :o))))
Jinak Míša má za sebou druhé Klimkovice, kde dostal pořádně do těla a naučil se zase pár nových věcí - už sleze na zem z vozíků !!!!!! (fotečky snad do vánoc přidáme) no a jinak jsou v plném proudu sobotní treningy na sledge hokejové sedačce, kde mu tatínek neodpustí ani minutu lenošení.
Rovněž se pomalu dává do kupy Míšova vlastní monoski (zámečník se snaží) - tak doufejme, že bude fungovat jak má - protože jak napadlo, tak se Míša už po lyžích ptal.
V neposlední řadě chceme poděkovat všem víčkosběračům - jste užasní, už se nasbíralo přes 6tun kulatých nesmyslů. Míša se byl dokonce podívat ve firmě co je od nás vykupuje (Ekotradeplus - z Českého Těšína - dojedou si pro ně a za přetříděné dávají 6kč/kilo) jak se víčka drtí a na co se dále zpracovávají. (pár fotek přidáme do složky Sbírka, kterou snad do vánoc přidáme do webiku).
No a poslední rychlé info - pokud máte doma víčka a nevíte co s nimi - tak volejte tatínkovi 603859185 a nějak to spolu vymyslíme (odvoz nebo sběrné místo - nejlépe na toto fungují školy). To je prozatím vše a krásný advent přejí Tereskovi.

25.8. - Míša se zúčastnil Kola pro život a opět dojel až do cíle. Je nejlepší :o)))) Z Míši se na chvíli stala celebrita - nový odkaz vlevo psali o mně v mediích.

1.8. - Míša si užil víkend na raftech na Vltavě a po nedělním pasování se z něj stal regulérní plavčík a "sladkovodní říční vlk"

13.7. - Míša má za sebou své druhé Adeli a jsme totálně nakopnuti pro další cvíčo. Míša (sice v Adeli obleku a ortezkami) sám chvilinku stál !!!! Jinak se mu sice občas moc nechtělo, ale vše naplno odmakal a je opět nádherně uvolněný - všem kdo pomáhají moc děkujeme začínáme střádat na další - za těch 100tis to stojí
(foto taťka připravuje - prý zkusí i video)

16.6. - tak dneska proběhl druhý ročník Pánské jízdy a Míša si vyzkoušel adventure golf, který ho moc bavil, pak následovala horolecká stěna, kde jsme zažili úsměvnou vložku, když Míša zkoušel lezení jen s rukama  a když jsme ho chválili jak je silnej a že se už může pustit, tak jsme zjistili že visí za tričko :o))) viz foto. Poslední atrakcí byl paintball. Počasí se vydařilo a všechny prťata byli nadšený a my tatínkové unavený :o))))) 

19.5. - perlička dnešního dne - sestřička mi narvala do ucha kuličku kukuřice (a už se letělo na pohotovost - prý to tam ještě neměli :o))) ). Taťka říkal, že jsem statečný, ale přesto jsme měl strach a moc brečel - proto pozor popcorn (nebo cokoliv jiného) do ucha nepatří !!!!!!

květen - lásky čas a já chci všem co sbírají víčka moc poděkovat. Do akce se zapojily školy a školky z celého okresu. Kdybych je tu začal vyjmenovávat, tak bych určitě na některé zapomněl, ale je jich moc a díky nim, facebooku a Chrudimskému deníku jsme překročili hranici dvou tun - moc díky.

4.4. - doplněn deníček Jak to začlo a přidáno video z mého treningu sledge (do foto - hokej je mé vše)

3.3. - vložený odkaz na supr hudební uskupení - The Tap Tap 

21.2. - odkaz na letní kolo pro život - Míšův první závod na  kole - http://www.kolopro.cz/zacl-chrudimsky-smich-a-slzy.htm?jxt

21.2.- odkaz na článek ke sběru víček pro Míšu -
http://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/pomozme-misovi-v-lecbe-staci-shromazdovat-umelohmotna-vicka-20130215.html

21.2.- na titulku přidán plakátek na sběr víček
21.2.- vloženy stránky prvního pobytu v Klimkovicích

- vloženy fotografie do složky jako každý kluk
- vloženy fotografie do složky hokej je mé vše
Comments